Behawiorysta Jarosław

Dogoń Ogon Centrum Psiej Edukacji pomaga właścicielom rozwiązywać problemy z zachowaniem ich pupili. Jesteśmy behawiorystami z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem. Współpracujemy z klientami z całego województwa podkarpackiego, oferując indywidualne konsultacje oraz szkolenia behawioralne dla psów.

Nasza firma od lat specjalizuje się w psychologii psów, a nasze metody opierają się wyłącznie na pozytywnej motywacji i współpracy. Dzięki temu nasze szkolenia są bezpieczne i skuteczne, a psy uczą się pozytywnych nawyków w sposób przyjazny dla nich.

W Dogoń Ogon oferujemy szeroki zakres usług, których celem jest poprawa relacji między właścicielem a psem. Podejmujemy się również rozwiązywania trudnych problemów z zachowaniem pupili, takich jak agresja, lęk, reaktywność.

Nasz zespół składa się wyłącznie z behawiorystów psów, którzy mają doświadczenie w pracy z różnymi rasami psów oraz różnymi problemami behawioralnymi. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczne podejście do każdego przypadku oraz indywidualne podejście do każdego psa.

Jeśli szukają Państwo behawiorysty psów w Jarosławiu, to Dogoń Ogon to najlepszy wybór. Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na konsultację.