O Dogoń Ogon

Dogoń Ogon Centrum Psiej Edukacji

Tu znajdziesz kompleksową ofertę szkoleń dla psów na terenie miasta Łańcut, Rzeszów, Przeworsk, Jarosław, Leżajsk i nie tylko.

Jako doświadczony trener psów i behawiorysta psów, oferuję wiele zajęć, które pomogą Ci w nauce, poprawie zachowań i budowaniu lepszej relacji między Tobą a Twoim psem.
Niezależnie od wieku Twojego psa, oferuję indywidualne treningi psów oraz kursy grupowe, w tym psie przedszkole dla szczeniaków od 2 miesiąca życia.

W psim przedszkolu skupimy się na socjalizacji i habitacji, nauczycie się jak się komunikować i jak pracować nad nauką poprawnego zachowania. Podczas szkolenia psa poznacie najważniejsze komendy, które są niezbędne, żeby stał się grzecznym i przyjemnym towarzyszem.
Na zajęciach mile widziane są też psie nastolatki, psy dorosłe, a także czworonogi z problemami oraz adopciaki po przejściach – z moim profesjonalnym wsparciem psiego behawiorysty na pewno im pomożemy.

Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się w małych grupach, dopasowanych do wieku i możliwości psa.
Jeśli potrzebujesz jedynie jednorazowych konsultacji z trenerem psów, które pomogą rozwiązać prosty problem lub „otworzą furtkę” do wzajemnego zrozumienia psa i właściciela, to także śmiało możesz na mnie liczyć.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kompetencjom, tworzę indywidualnie opracowany plan pracy z psem. Dostosowuję go do Twoich potrzeb oraz wieku i możliwości Twojego pupila. Na moich zajęciach zarówno Ty, jak i Twój psiak będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Ponadto, jako instruktor prewencji pogryzień prowadzę wykłady Ogonkowego Patrolu i Psiogadanki, które mają na celu edukację dzieci i młodzieży, oraz opiekunów psów na terenie Podkarpacia. Zapewniam, że moje zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, która sprzyja budowaniu zdrowej relacji ludzi ze swoimi psami.

Nie musisz przyjeżdżać do mnie – w mojej ofercie są szkolenia psów, które mogą odbywać się w Twoim domu, w dowolnym mieście na Podkarpaciu.

Zapraszam do Dogoń Ogon – tutaj możesz liczyć na wiele zajęć, które sprawią, że Twój psiak stanie się prawdziwym mistrzem sztuki psiego życia, a Ty nie będziesz miał żadnych wątpliwości co do tego, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najnowsze Wpisy