Szkolenie psów Jarosław

Cześć! Jeśli szukasz skutecznego i profesjonalnego szkolenia dla swojego psa, to jesteś we właściwym miejscu. Jestem trenerką psów z certyfikatem psiego behawiorysty i prowadzę szkołę dla psów w Łańcucie. Moja oferta szkoleniowa obejmuje wiele różnych zajęć, zarówno dla szczeniaczków, jak i dorosłych psiaków.

Na moich zajęciach stawiam na pozytywne metody treningowe, co oznacza, że nie korzystam z technik awersyjnych. Praca opiera się na nagradzaniu psa za pożądane zachowanie, jasnym przekazie i konsekwencji. To podejście zostało potwierdzone przez wiele badań naukowych i jest propagowane przez Etologiczne Centrum Szkoleniowo-Doradcze Ethoplanet.

W mojej szkole dla psów oferuję wiele różnych zajęć. Przede wszystkim organizuję ogonkowe konsultacje, czyli analizę poznawczą psa, omówienie problemów i opracowanie planu pracy z psem lub dodatkowego treningu. Dla szczeniaków w wieku od 2 do 4 miesiąca życia organizuję spotkania grupowe w ramach Psiego Przedszkola, które odbywają się w dwóch grupach wiekowych: Mikro Ogonek oraz Ogoniasty Brzdąc.

Dla psów od 6 miesiąca życia oraz dla psich seniorów prowadzę zajęcia z podstawowego posłuszeństwa, które są podzielone na dwie kategorie: Turbo Ogonek oraz Giga Ogonek. Ponadto oferuję trening indywidualny, Ogonek Solo, którego program jest specjalnie dostosowany do potrzeb teamu „człowiek + pies”.

Jeśli Twojemu psu potrzebna jest kuracja behawioralna, to zapraszam na Kurację Ogonka. Jest to terapia behawioralna psów z zaburzeniami zachowania. Na moich zajęciach przekazuję również wiedzę dotyczącą zasad bezpieczeństwa i prewencji pogryzień, podczas wykładów Ogonek Patrol, które skierowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Ważne dla mnie jest, aby szkolenia odbywały się w kameralnej atmosferze, dlatego każde zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie trzech teamów „człowiek + pies”. Dzięki temu mogę skuteczniej i szybciej pomóc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z zachowaniem psa.

Jeśli chcesz, abym zorganizowała szkolenie dla Twojego psa w Twoim domu, to jest to również możliwe. Dojeżdżam do klientów z Łańcuta na terenie całego Podkarpacia, np. Jarosław, Przeworsk, Przemyśl.