Giga Ogonek

Wyższy poziom psiego posłuszeństwa, czyli Up Level Turbo Ogonka, w trakcie pracy szlifujemy zdobyte umiejętności, dodajemy więcej rozproszeń, pracę z odległości. Dzięki temu, pies jest w stanie skupić się na wykonywaniu poleceń nawet w trudniejszych warunkach, co zwiększa efektywność treningu. Program szkolenia w Turbo Ogonku oferuje szeroki zakres ćwiczeń, które pomagają zbudować mocną więź między właścicielem a psem, a także rozwijać umiejętności posłuszeństwa w różnych sytuacjach.

W ramach programu szkolenia w Giga Ogonka, oprócz nauki szlifowania komend, kładzie się duży nacisk na motywację psa i człowieka, budowanie więzi między psem a właścicielem poprzez zrozumienie potrzeb psa i sposobu jego myślenia. To pozwala na polepszenie komunikacji między nimi i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa u psa.

Ostatnim aspektem programu szkolenia jest harmonizacja na spacerze. Uczestnicy spotkań grupowych, uczą się jak radzić sobie z zachowaniami swoich pupili na spacerze, jak unikać nadmiernego kontrolowania psa, a jednocześnie zapewnić mu poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa.

Na zajęcia zapraszamy psy, które znają już podstawy.