Kursy motorowodne w Rzeszowie

Gorąco polecam szkołę żeglarstwa H2O z Łańcuta. Robiłam u nich patent motorowodny.

A o to informacja o ich ofercie przesłana przez właściciela

Witaj na pokładzie! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach motorowodnych, oferujemy kursy sternika motorowodnego w Rzeszowie,

Nasze szkolenia są oparte na najnowszych standardach i przepisach, co zapewnia, że kursanci są doskonale przygotowani do egzaminów. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią Ci całkowite wsparcie i profesjonalną pomoc w każdym etapie szkolenia.

W trakcie kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która pozwoli Ci bezpiecznie prowadzić motorówkę na wodach śródlądowych i morskich. Patenty sternika motorowodnego są dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie.

Jeśli chcesz zdobyć prawo do prowadzenia motorowodnych jednostek pływających, to nasze kursy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę z motorowodną już dziś!

IGA KAMIŃSKA

TRENER I BEHAWIORYSTA

Kocham psy, odkąd tylko pamiętam, a praca ze zwierzętami była moim marzeniem z dzieciństwa. Dlatego już wiele lat temu zdecydowałam się zostać trenerką psów i psią behawiorystką. Pasja stała się moim sposobem na życie.