Ogonkowe przedszkole

Psie Przedszkole w Łańcucie.

Na zajęcia zapraszamy szczeniaczki od 2 miesiąca życia.

Ogonkowe przedszkole, szczególnie MikroOgonki to grupa, w której stawiam na relacje z opiekunem, komunikacje, motywację, ogarnianie emocji, oraz socjalizacje i habituację zachowań w stopniu, jaki jest możliwy na danym etapie rozwoju. Ogonkowe Przedszkole, to miejsce gdzie szczeniaki i ich właściciele mogą się rozwijać w zgodzie z ich możliwościami psychicznymi i fizycznymi. Przede wszystkim – zarówno Ty, jak i Twój szczeniaczek – będziecie mieli okazję do nawiązania nowych znajomości, a być może nawet przyjaźni. Psie Przedszkole to miejsce, w którym Twoja ogoniasta kuleczka będzie poznawała świat i budowała pierwsze relacje z innymi – przede wszystkim ze swoimi czworonożnymi rówieśnikami, również biorącymi udział w zajęciach. 

Zajęcia socjalizacyjne dla szczeniaków w Psim Przedszkolu

Zapisując szczeniaka na cykl spotkań w Psim Przedszkolu, przyczyniasz się do wspierania prawidłowego rozwoju swojego czworonoga. W przedszkolu dla szczeniaków odbywają się następujące kursy:

  • Mikro Ogonki dla maluszków od 2 do 4 miesiąca,
  • Ogonkowe Brzdące dla starszaków powyżej 4 miesiąca.

Mikro Ogonki i Ogonkowe Brzdące to cykliczne zajęcia grupowe. Pełna seria spotkań obejmuje 10 zajęć, każde trwające 45 minut. Grupy przedszkolne są niewielkie – w ten sposób mam możliwość indywidualnie zareagować na trudności, z którymi poszczególne szczeniaki zmagają się podczas zajęć. 

Dlaczego warto zapisać szczeniaka do Psiego Przedszkola?

Być może zastanawiasz się, jakie korzyści mogą płynąć dla Twojego maluszka z uczestnictwa w spotkaniach dla szczeniaków organizowanych w Psim Przedszkolu – czy chodzi wyłącznie o to, aby psiak wyładował nieposkromione pokłady swojej szczenięcej energii? Cóż, nie do końca. Warto wiedzieć, że zabawa z ogoniastymi rówieśnikami nie stanowi celu samego w sobie. Można powiedzieć, że w pewnym zakresie Psie Przedszkole to profilaktyka przed rozwojem zaburzeń behawioralnych u pupili. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowo przeprowadzona socjalizacja na wczesnym etapie rozwoju odgrywa istotną rolę w życiu każdego psa. Twój szczeniak wyniesie ze spotkań przedszkolnych wiele dobrego, a zdobyte w Psim Przedszkolu doświadczenia mogą obficie zaowocować w przyszłości. Poza tym z pewnością podczas spotkań lepiej się poznacie i więcej się o sobie nawzajem dowiecie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zrozumieć swojego psiaka również na dalszych etapach rozwoju Waszej przyjaźni.

Mikro Ogonki

Zajęcia socjalizacyjne dla szczeniaków od 2 do 4 miesiąca.

czytaj więcej

Ogonkowe Brzdące

Zajęcia dla starszaków od 4 miesiąca.

Czytaj więcej